Dofus Online TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dofus Online TR

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ArkadaşLar Lütfen bakabiLir miyiz Dofus hakkın ??

3 posters
YazarMesaj
keyato
Üye
Üye

Dofus Karakteri :
Dofus Server :
Güç :
ArkadaşLar Lütfen bakabiLir miyiz Dofus hakkın ?? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ArkadaşLar Lütfen bakabiLir miyiz Dofus hakkın ?? Right_bar_bleue

ArkadaşLar Lütfen bakabiLir miyiz Dofus hakkın ?? Empty
MesajKonu: ArkadaşLar Lütfen bakabiLir miyiz Dofus hakkın ??   ArkadaşLar Lütfen bakabiLir miyiz Dofus hakkın ?? Icon_minitimeC.tesi Mayıs 09, 2009 4:51 pm

ArkadaşLar forumda ve oyunda yeniyim
oyunu yarın yani pazar günü indireceğim fakat bazı yerlerde bişeyLer okudum vede kafam karıştı
ve soruLarım var cevapLarsanız sevinirim
Şimdi bu oyunda
1) Oyunu oynamak paraLımı ??
2) p2p ne demek ??

bi yerde okudum oyunu oynamak ayda 7 dolar diyodu
başka bi yerde okudum tamamen ücresiz diyodu istediğin şekiLde oyna diyodu bide buraya soriyim dedim
burası daha güvenLi geLdi
Lütfen yardım edin
conpysco
Üye
Üye
conpysco

Erkek
Dofus Adınız : Tofugril-tr
Dofus Karakteri : Ossomodas
Dofus Server : Rushu
Dofus Lwl : 37
Dofus Guild : Yok malesef:(
Güç :
ArkadaşLar Lütfen bakabiLir miyiz Dofus hakkın ?? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ArkadaşLar Lütfen bakabiLir miyiz Dofus hakkın ?? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: ArkadaşLar Lütfen bakabiLir miyiz Dofus hakkın ??   ArkadaşLar Lütfen bakabiLir miyiz Dofus hakkın ?? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 10:08 pm

arkadasım 40 lwl ye karad kolay kasıyorsun fakat p2p li üyelik almazsan haritada cogu yere gidip canavar kesemiyorsun ve lwl alamıyorsun p2p ücretli üyelik demek bu nun sayesinde pazar kurabiliyorsun işte farklı yerlere gidebiliyorsun yane sonuc bundan ibaret xD
qsdc
Üye
Üye

Erkek
Dofus Adınız : Ktsl-Savasci,Sessiz-Ol,
Dofus Karakteri : Osa,Cra-Feca-Sram
Dofus Server : Solar
Dofus Lwl : 31 lwl osa 17 lwl cra 17 lwl Feca 14 lwl sram
Dofus Guild : turkey team
Güç :

MesajKonu: Geri: ArkadaşLar Lütfen bakabiLir miyiz Dofus hakkın ??   ArkadaşLar Lütfen bakabiLir miyiz Dofus hakkın ?? Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 1:33 pm

siz dofus 1 den mi yoksa 2 den mi bahsedionuz dofus 2 ise ben server göremedim hangi serverde oldumuda bilmiom şimdi bende yoq ama ayın 1 inde yüklicem bana yardımcı olun özel msj atın vs vs... admin bide dofus hakkında kapsamlı bi rehber hazırlarsan ii olur ben arada sırada gircem bide msj olarak atbilir misin confused lütfenn!!!! bounce

ArkadaşLar Lütfen bakabiLir miyiz Dofus hakkın ??
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dofus Arena
» Dofus Online İtem Bölümü!
» Arkadaşlar yardıııııım xD
» Oyun hakkında bilgili olan arkadaşlar YARDIM