Dofus Online TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dofus Online TR

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Feca Hakkında Bilgi!

3 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Feca Hakkında Bilgi! Empty
MesajKonu: Feca Hakkında Bilgi!   Feca Hakkında Bilgi! Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 10:15 pm

Feca

Feca

Feca yada Feca'nın Kalkanısavunma ağırlıklı bir ırktır.Reduce Skillerinin lvlı yüksek olanlar savaşlardan hiç zarar görmeden çıkabilirler.Fecalar içi en ideal set +int gobbal set.normalde atakları iyi olmamasına rağmen burning gylp saldırısı çok güzeldir ve o lvla kadar(46) neutral attack güçlenebilirler.fecaların kullanması gereken silah staff dır.başlangıcta flatu staff sizi iyi güçlendirebilir. Toplu katliyam için ise Strinking büyüsü bire birdir. Ala bilir veya düşüre bilitrsiniz yaratıklardan. Kendi çevrenize geniş bir şekilde yıldırım düşürür ateş büyüsüdür +int le hasar düzeyi artar 30lvlda Gobbal dungen ın son odasına kadar sağlam bir gobbal setle gide bildim
Practical
Root Admin
Root Admin
Practical

Erkek
Dofus Adınız : Practical
Dofus Karakteri : Iop
Dofus Server : Shika
Dofus Lwl : 128
Dofus Guild : Anatolian
Güç :
Feca Hakkında Bilgi! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Feca Hakkında Bilgi! Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Feca Hakkında Bilgi!   Feca Hakkında Bilgi! Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 10:30 pm

Strinking oyuna yeni başladığında açılıyomu yoksa sonradanmı açılıyor bu konu hakkında bilgin varmı
http://www.dofus-online.tr.cx (www.dofus.forum.st)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Feca Hakkında Bilgi!   Feca Hakkında Bilgi! Icon_minitimePaz Ekim 05, 2008 10:33 pm

bu skill sonralardan açılıyor çünkü kendisi güzel bir vuruş skilli!
Practical
Root Admin
Root Admin
Practical

Erkek
Güç :
Feca Hakkında Bilgi! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Feca Hakkında Bilgi! Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Feca Hakkında Bilgi!   Feca Hakkında Bilgi! Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 8:04 pm

valla bu ırktan hiç açmadım o yüden fazla bilgim yoktu saol
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Feca Hakkında Bilgi!   Feca Hakkında Bilgi! Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 12:39 pm

sende sağol!
Practical
Root Admin
Root Admin
Practical

Erkek
Güç :

MesajKonu: Geri: Feca Hakkında Bilgi!   Feca Hakkında Bilgi! Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 2:21 pm

skillerini incelemek lazım, hiç hasar almadan fln çıkıo die yazmışsın
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Feca Hakkında Bilgi!   Feca Hakkında Bilgi! Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 11:58 pm

eet ilerideki zmnlarda çok güzel vuruşlar yapıyor alan felan vuruyor genellikle savunma açısından iyi oldukları için fazla zarar almıyorlar!
Practical
Root Admin
Root Admin
Practical

Erkek
Güç :

MesajKonu: Geri: Feca Hakkında Bilgi!   Feca Hakkında Bilgi! Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 4:51 pm

bu ırktan açimm bi bakim Very Happy
conpysco
Üye
Üye
conpysco

Erkek
Dofus Adınız : Tofugril-tr
Dofus Karakteri : Ossomodas
Dofus Server : Rushu
Dofus Lwl : 37
Dofus Guild : Yok malesef:(
Güç :
Feca Hakkında Bilgi! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Feca Hakkında Bilgi! Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Feca Hakkında Bilgi!   Feca Hakkında Bilgi! Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 3:12 am

benim 15 lwl ye kadar ksatım dün canım cektide elimde gobbal hammer var + intli xD ben genellikle couldy acak kullanuyorum ve + olarak tüm skillerim 2 puan fakat couldy atack 4 puan 2 skill pointte basılmamıs durumda bunları saklayımmı yoksa basammı siz kakar verin + nasıl sizce güçlümüyüm ?? inte 35 verdim + itemler 20 ekliyor hp de 35 werdim + itemler 15 ekliyor simdi nasıl stat dagıtmalıyım bi cvp verin xD
qsdc
Üye
Üye

Erkek
Dofus Adınız : Ktsl-Savasci,Sessiz-Ol,
Dofus Karakteri : Osa,Cra-Feca-Sram
Dofus Server : Solar
Dofus Lwl : 31 lwl osa 17 lwl cra 17 lwl Feca 14 lwl sram
Dofus Guild : turkey team
Güç :
Feca Hakkında Bilgi! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Feca Hakkında Bilgi! Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Feca Hakkında Bilgi!   Feca Hakkında Bilgi! Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 2:10 pm

Bende osomados var bide sanırım sram var bi büyüsünden anlarsınız atıo bişey tam hatırlamıom yanına mı cekio uzaklaştırıomu bu ayın 1 inde tekrr yüklicem kota yüzünden Laughing güzel bi oyun ben 2 gün oynadım herşeyi çözemendim bana yardımcı olurmusunuz bi rehber hazırlıcaklar pm ile atsın bana bounce
qsdc
Üye
Üye

Erkek
Dofus Adınız : Ktsl-Savasci,Sessiz-Ol,
Dofus Karakteri : Osa,Cra-Feca-Sram
Dofus Server : Solar
Dofus Lwl : 31 lwl osa 17 lwl cra 17 lwl Feca 14 lwl sram
Dofus Guild : turkey team
Güç :

MesajKonu: Geri: Feca Hakkında Bilgi!   Feca Hakkında Bilgi! Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 4:53 pm

benim feca var şuan 17 lwl süper chaferlerde olsun süper ya chaferlerde hiç zarar görmüo görürse anca kalkankoruma bitince görüo Very Happy

Feca Hakkında Bilgi!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Iop Hakkında Bilgi!
» Sram Hakkında Bilgi!
» Ecaflip Hakkında Bilgi!
» Enutrof Hakkında Bilgi!
» Sadida Hakkında Bilgi!